Čím se řídíme v ordinaci

V ordinacích MUDr. Dany Korbové na Pelhřimovsku chceme svým pacientům poskytovat takovou stomatologickou péči, jakou bychom v jejich roli rádi dostávali sami: profesionální, v nejvyšší možné kvalitě, otevřenou a komunikativní. Děláme maximum pro to, abychom v našich ordinacích dlouhodobě udržovali vysoký standard péče, a podle ohlasů, které od pacientů dostáváme, se nám to daří.

Využíváme k tomu nejlepší dostupné nástroje a technologie a snažíme se, abychom svou péči neustále vyvíjeli k lepšímu. Ať už do jedné z našich ordinací v Pelhřimově, Nové Cerekvi nebo Božejově přijdete kvůli bolestem zubů nebo na preventivní prohlídku, zakládáme si vždy na maximální pečlivosti a důležité detaily nevynecháváme ani u těch nejobvyklejších vyšetření, abychom se pokud možno ujistili, že nezanedbáme nic, co by pro Vás mohlo mít nepříjemné důsledky.

Zároveň chceme, abyste o všem, co s Vaší péčí souvisí, byli adekvátně informovaní, a mohli si tak vybírat mezi dostupnými léčebnými strategiemi podle svých možností i preferencí. Naši pacienti jsou pro nás na prvním místě a my se jim to svým přístupem neustále snažíme dávat najevo. Věříme, že naše péče bude vyhovovat i Vám!