O nás

V ordinaci MUDr. Dany Korbové se už řadu let věnujeme poskytování komplexní stomatologické péče všem pacientům, kteří vyhledávají služby na vysoké úrovni kvality. Najdete nás hned na třech místech v regionu: v samotném Pelhřimově, v Nové Cerekvi a v Božejově. Ať už se rozhodnete navštěvovat nás ve kterékoli z našich ordinací, děláme pokaždé všechno pro to, abychom Vás s pomocí nejmodernějších stomatologických nástrojů zbavili bolesti a vrátili Vašemu chrupu plné zdraví. Víme, jak nepříjemná dokáží onemocnění chrupu být a bereme si proto za cíl vrátit Vás co nejdříve zpátky do Vašeho každodenního života. Myslíme při tom i na ty z našich pacientů, kteří nemají zubního lékaře přímo v oblibě: je naší prioritou poskytovat maximálně citlivou péči, která je v naprosté většině případů zcela bezbolestná. Nechceme, aby Vám strach z lékařských zákroků bránil v cestě za zdravím, a proto se nepřestáváme snažit o vytvoření prostředí, ve kterém se můžete cítit bezpečně a komfortně. Zubnímu lékařství se koneckonců věnujeme už přes dvacet let a za sebou máme tisíce úspěšných zákroků i celou řadu spokojených pacientů. Ať už je povaha Vašeho problému jakákoli, rádi pomůžeme i Vám.

V našich ordinacích poskytujeme stomatologickou péči v kompletním rozsahu. Její stěžejní součástí je prevence, která hraje velmi podstatnou roli při udržení zdravé ústní dutiny. Všem svým pacientům dlouhodobě doporučujeme pravidelné navštěvování preventivních stomatologických prohlídek. Během nich díky zevrubnému vyšetření celé ústní dutiny nejen dokážeme přijít na závažná zubní onemocnění v prvních stádiích vývoje, ale také Vám odstraníme nánosy zubního plaku či kamene, které mohou další problémy způsobovat. Speciální pozornost při preventivní péči pak věnujeme nastávajícím maminkám, které v průběhu těhotenství často trpí zejména problémy s dásněmi.

V rámci léčebné péče Vám dokážeme pomoci se všemi obvyklými onemocněními ústní dutiny, ať už se jedná o zubní kazy různé závažnosti, úrazy zubů, parodontózu nebo ztráty zubů. Na složitých problémech, které vyžadují pomoc stomatologického chirurga, spolupracujeme se specialisty. Pomoci ale dovedeme i těm z Vás, kteří spíše než akutní pomoc se zubním onemocněním vyhledávají zákroky estetického charakteru: v ordinaci takto nabízíme především bezpečné a účinné bělení zubů.

Svou péči rádi poskytneme všem pacientům ze širokého okolí Pelhřimovska – a staráme se i o dětské pacienty. Pokud byste o fungování naší ordinace rádi získali další informace, můžete nás kdykoli v rámci našich ordinačních hodin kontaktovat. Těšíme se na setkání s Vámi!