Zkušenosti se stomatologií

Stejně jako každý kvalitní stomatolog usilujeme i my v ordinacích MUDr. Dany Korbové na Pelhřimovsku o tu nejvyšší možnou kvalitu péče – a jestli je něco, co nám tuto snahu usnadňuje, pak je to fakt, že nám během let naší praxe prošly pod rukama už stovky pacientů, velká většina z nichž nám na naši péči dává velmi pozitivní zpětnou vazbu.

Každé úspěšné ošetření, díky kterému se některý z našich pacientů vrátí bez bolesti i dalších obtíží do normálního života, nám dělá radost, a jsme rádi, že se nám dlouhodobě daří nalézat taková řešení, která to umožňují. Léčebný plán pro každého pacienta pečlivě promýšlíme a využíváme při tom nejen svých zkušeností, ale také orientace po moderních postupech léčby.

Abychom nezůstávali pozadu a dokázali svým pacientům nabízet stále lepší služby, snažíme se neustále zajímat o nový vývoj ve svém oboru, včetně moderních nástrojů i technologií. Věříme, že díky našemu přístupu dostanete přesně tu péči, kterou potřebujete, i Vy, a že se stanete jedním z řady našich spokojených pacientů.

MUDr. Dana Kotrbová pracuje jako praktická zubní lékařka už více než dvacet let. Vystudovala 1. lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Praze, atestaci I. stupně získala v roce 1988. Je členkou České stomatologické komory, v současnosti vede tři ordinace v Pelhřimově, Nové Cerekvi a Božejově.